BulutGym Profesyonel Spor Salonu Üye Yazılımı

BulutGym, her yerden kolayca erişebildiğiniz yeni nesil bulut teknolojili spor salonu üye takip programıdır.

Spor Salonu Yazılımı Özellikleri

Ders ve Randevu Yazılımı

BulutGym ile ders programları oluşturarak, kontenjan dahilinde ve abonelikler göz önünde bulundurularak randevu alın. Rezervasyonlar ile kredi düşümü sağlayarak kredili abonelikleri yönetebilirsiniz.

Spor Salonu Ürün Satış Sistemi

VitaminShop – Kafenizden üyelerinize kolayca ürün satışı yapabilirsiniz. Ayrıca BulutGYM KOŞ APP destekli Üye Borçlandırmalı olarak satış yapabilirsiniz.

Çalışma Programı Özelliği

Merkezinizdeki aletler ile çalıştıracağı kas gruplarına egzersizler oluştabilirsiniz. Bu egzersizlerle çalışma programları oluşturarak kişisel programlar oluşturup üyelerinize özel kişiselleştirme yapabilirsiniz. Çok kısa süre içerisinde üyenize çalışma programı atayabilir spor verimliliğini arttırabilirsiniz.

Abonelik Yönetimi

Üyeleriniz için kredili ve tarih bazlı abonelikler oluşturabilirsiniz. Abonelik tanımlayarak üyelerin ödemelerini yönetebilirsiniz.. BulutGYM KOŞ APP ile üyeleriniz abonelik ve ödemlerine erişebilsin, kredi kartıyla abonelik satın alabilsin.

Ölçümler ve Raporlar

Tanımlayacağınız kilo, bel, basen, vücut sıcaklığı gibi değerleri üyelere tanımlayarak üyenin spor faydası gelişimi kontrol altında tutun ve raporlayın.

BulutGYM KOŞ Mobil Uygulamaları

Üyeleriniz uygulamaya giriş yaparak profil detaylarına, harcama ve ödemelerine, programlarına ve diğer detaylara bakabilirler. Ayrıca kredi kartı ile abonelik yenileme ve ödeme işlemleri de çok kolay. Kurumsal prestij için markanızla sizin adınıza mobil uygulama yayınlıyor, üyelerinize daha hızlı erişilebilir oluyorsunuz.

mobil uygulama bulutgym kos app

Android için Koş App indirmek için tıklayın.

iPhone için Koş App indirmek için tıklayın.

Ve fazlası…

Eğitmenler, Raporlamalar, ders programları, yoklama, E-posta,SMS gönderimi gibi diğer detaylar için ayrıntılı açıklama sayfamıza göz atın.

Spor salonu üye sözleşmesi süreçlerini de hızlandırabilirsiniz. Sözleşme taslağınızı kaydederek tek tıkla üyelerinize özel sözleşme çıktısı alabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla spor salonu yazılımı, BulutGYM‘e en iyi şartlarda bugün sahip olun.

Spor Salonu takip programı, Spor salonu üye Takip programı, Spor Salonu üye takip Yazılımı, Spor salonu üye takip sistemi, Spor salonu kayıt programı, Spor Salonu Yönetim Programı, Spor Salonu aidat Takip Programı gibi özelliklere sahip bu yazılımı şimdi ücretsiz deneyin. Ayrıca QR geçiş sağlayan mobil uygulamalar ile turnikelerden temassız hızlıca geçiş sağlayın. Kart okuyuculu cihazlar kullanılarak kartlı geçiş de sağlayabilirsiniz.

www.bulutgym.com adresinden tüm bilgilere erişebilirsiniz.